Sokół Sokółka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Ankiety

Które miejsce zajmiemy w sezonie 2013/14

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 33, wczoraj: 6
ogółem: 119 608

statystyki szczegółowe

Dojazd do MOSiR Sokółka


Pokaż Mapa dojazdu do MOSiR Sokółka na większej mapie

Najnowsza galeria

XIII Memoriał Piłkarski im. Piotra Draheima
Ładowanie...

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2013-08-28 Sokół Sokółka 1:11 MOSP Jagiellonia Białystok zobacz ›
2013-08-28 Sparta Augustów 4:1 D±b D±browa Białostocka zobacz ›
2013-08-28 Sparta 1951 Szepietowo Hetman Białystok 17:00
2013-08-28 Olimpia Zambrów Krypnianka Krypno 17:00
2013-08-28 Ruch Wysokie Mazowieckie 3:6 MOSiR Grajewo zobacz ›
2013-08-28 Pogoń Łapy 1:5 KS Michałowo zobacz ›
2013-08-28 MOSIR Mońki 1:1 Piast Białystok zobacz ›
2013-08-31 Piast Białystok Sokół Sokółka 17:00
2013-08-31 KS Michałowo MOSIR Mońki 17:00
2013-08-31 MOSiR Grajewo Pogoń Łapy 17:00
2013-08-31 Krypnianka Krypno Ruch Wysokie Mazowieckie 17:00
2013-08-31 Hetman Białystok Olimpia Zambrów 17:00
2013-08-31 D±b D±browa Białostocka Sparta 1951 Szepietowo 17:00
2013-08-31 Włókniarz Białystok Sparta Augustów 17:00
2013-09-07 Sparta 1951 Szepietowo Włókniarz Białystok 17:00
2013-09-07 Olimpia Zambrów D±b D±browa Białostocka 17:00
2013-09-07 Ruch Wysokie Mazowieckie Hetman Białystok 17:00
2013-09-07 Pogoń Łapy Krypnianka Krypno 17:00
2013-09-07 MOSIR Mońki MOSiR Grajewo 17:00
2013-09-07 KS Michałowo Sokół Sokółka 17:00
2013-09-07 MOSP Jagiellonia Białystok Piast Białystok 17:00
2013-09-11 KS Michałowo MOSP Jagiellonia Białystok 17:00
2013-09-11 MOSiR Grajewo Sokół Sokółka 17:00
2013-09-11 Krypnianka Krypno MOSIR Mońki 17:00
2013-09-11 Hetman Białystok Pogoń Łapy 17:00
2013-09-11 D±b D±browa Białostocka Ruch Wysokie Mazowieckie 17:00
2013-09-11 Włókniarz Białystok Olimpia Zambrów 17:00
2013-09-11 Sparta Augustów Sparta 1951 Szepietowo 17:00
2013-09-14 Olimpia Zambrów Sparta Augustów 17:00
2013-09-14 Ruch Wysokie Mazowieckie Włókniarz Białystok 17:00
2013-09-14 Pogoń Łapy D±b D±browa Białostocka 17:00
2013-09-14 MOSIR Mońki Hetman Białystok 17:00
2013-09-14 Sokół Sokółka Krypnianka Krypno 17:00
2013-09-14 MOSP Jagiellonia Białystok MOSiR Grajewo 17:00
2013-09-14 Piast Białystok KS Michałowo 17:00
2013-09-21 MOSiR Grajewo Piast Białystok 17:00
2013-09-21 Krypnianka Krypno MOSP Jagiellonia Białystok 17:00
2013-09-21 Hetman Białystok Sokół Sokółka 17:00
2013-09-21 D±b D±browa Białostocka MOSIR Mońki 17:00
2013-09-21 Włókniarz Białystok Pogoń Łapy 17:00
2013-09-21 Sparta Augustów Ruch Wysokie Mazowieckie 17:00
2013-09-21 Sparta 1951 Szepietowo Olimpia Zambrów 17:00
2013-09-25 Ruch Wysokie Mazowieckie Sparta 1951 Szepietowo 17:00
2013-09-25 Pogoń Łapy Sparta Augustów 17:00
2013-09-25 MOSIR Mońki Włókniarz Białystok 17:00
2013-09-25 Sokół Sokółka D±b D±browa Białostocka 17:00
2013-09-25 MOSP Jagiellonia Białystok Hetman Białystok 17:00
2013-09-25 Piast Białystok Krypnianka Krypno 17:00
2013-09-25 KS Michałowo MOSiR Grajewo 17:00
2013-09-28 Krypnianka Krypno KS Michałowo 17:00
2013-09-28 Hetman Białystok Piast Białystok 17:00
2013-09-28 D±b D±browa Białostocka MOSP Jagiellonia Białystok 17:00
2013-09-28 Sokół Sokółka Włókniarz Białystok 17:00
2013-09-28 Sparta Augustów MOSIR Mońki 17:00
2013-09-28 Sparta 1951 Szepietowo Pogoń Łapy 17:00
2013-09-28 Olimpia Zambrów Ruch Wysokie Mazowieckie 17:00
2013-10-05 Pogoń Łapy Olimpia Zambrów 17:00
2013-10-05 MOSIR Mońki Sparta 1951 Szepietowo 17:00
2013-10-05 Sparta Augustów Sokół Sokółka 17:00
2013-10-05 MOSP Jagiellonia Białystok Włókniarz Białystok 17:00
2013-10-05 Piast Białystok D±b D±browa Białostocka 17:00
2013-10-05 KS Michałowo Hetman Białystok 17:00
2013-10-05 MOSiR Grajewo Krypnianka Krypno 17:00
10  2013-10-09 Hetman Białystok MOSiR Grajewo 17:00
10  2013-10-09 D±b D±browa Białostocka KS Michałowo 17:00
10  2013-10-09 Włókniarz Białystok Piast Białystok 17:00
10  2013-10-09 Sparta Augustów MOSP Jagiellonia Białystok 17:00
10  2013-10-09 Sparta 1951 Szepietowo Sokół Sokółka 17:00
10  2013-10-09 Olimpia Zambrów MOSIR Mońki 17:00
10  2013-10-09 Ruch Wysokie Mazowieckie Pogoń Łapy 17:00
11  2013-10-12 MOSIR Mońki Ruch Wysokie Mazowieckie 17:00
11  2013-10-12 Sokół Sokółka Olimpia Zambrów 17:00
11  2013-10-12 MOSP Jagiellonia Białystok Sparta 1951 Szepietowo 17:00
11  2013-10-12 Piast Białystok Sparta Augustów 17:00
11  2013-10-12 KS Michałowo Włókniarz Białystok 17:00
11  2013-10-12 MOSiR Grajewo D±b D±browa Białostocka 17:00
11  2013-10-12 Krypnianka Krypno Hetman Białystok 17:00
12  2013-10-19 D±b D±browa Białostocka Krypnianka Krypno 17:00
12  2013-10-19 Włókniarz Białystok MOSiR Grajewo 17:00
12  2013-10-19 Sparta Augustów KS Michałowo 17:00
12  2013-10-19 Sparta 1951 Szepietowo Piast Białystok 17:00
12  2013-10-19 Olimpia Zambrów MOSP Jagiellonia Białystok 17:00
12  2013-10-19 Sokół Sokółka Ruch Wysokie Mazowieckie 17:00
12  2013-10-19 Pogoń Łapy MOSIR Mońki 17:00
13  2013-10-26 Pogoń Łapy Sokół Sokółka 17:00
13  2013-10-26 MOSP Jagiellonia Białystok Ruch Wysokie Mazowieckie 17:00
13  2013-10-26 Piast Białystok Olimpia Zambrów 17:00
13  2013-10-26 KS Michałowo Sparta 1951 Szepietowo 17:00
13  2013-10-26 MOSiR Grajewo Sparta Augustów 17:00
13  2013-10-26 Krypnianka Krypno Włókniarz Białystok 17:00
13  2013-10-26 Hetman Białystok D±b D±browa Białostocka 17:00
14  2013-11-02 Włókniarz Białystok Hetman Białystok 17:00
14  2013-11-02 Sparta Augustów Krypnianka Krypno 17:00
14  2013-11-02 Sparta 1951 Szepietowo MOSiR Grajewo 17:00
14  2013-11-02 Olimpia Zambrów KS Michałowo 17:00
14  2013-11-02 Ruch Wysokie Mazowieckie Piast Białystok 17:00
14  2013-11-02 Sokół Sokółka MOSIR Mońki 17:00
14  2013-11-02 Pogoń Łapy MOSP Jagiellonia Białystok 17:00
15  2013-11-09 MOSP Jagiellonia Białystok MOSIR Mońki 17:00
15  2013-11-09 Piast Białystok Pogoń Łapy 17:00
15  2013-11-09 KS Michałowo Ruch Wysokie Mazowieckie 17:00
15  2013-11-09 MOSiR Grajewo Olimpia Zambrów 17:00
15  2013-11-09 Krypnianka Krypno Sparta 1951 Szepietowo 17:00
15  2013-11-09 Hetman Białystok Sparta Augustów 17:00
15  2013-11-09 D±b D±browa Białostocka Włókniarz Białystok 17:00

Reklama

Zegar

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

 Sokół SokółkaMOSP Jagiellonia Białystok
Sokół Sokółka 1:11 MOSP Jagiellonia Białystok
2013-08-28, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Sokół Sokółka 1:11 MOSP Jagiellonia Białystok
Sparta Augustów 4:1 D±b D±browa Białostocka
Sparta 1951 Szepietowo Hetman Białystok
Olimpia Zambrów Krypnianka Krypno
Ruch Wysokie Mazowieckie 3:6 MOSiR Grajewo
Pogoń Łapy 1:5 KS Michałowo
MOSIR Mońki 1:1 Piast Białystok

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Piast Białystok - Sokół Sokółka
KS Michałowo - MOSIR Mońki
MOSiR Grajewo - Pogoń Łapy
Krypnianka Krypno - Ruch Wysokie Mazowieckie
Hetman Białystok - Olimpia Zambrów
D±b D±browa Białostocka - Sparta 1951 Szepietowo
Włókniarz Białystok - Sparta Augustów