Sokół Sokółka - strona nieoficjalna

Które miejsce zajmiemy w sezonie 2013/14

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Dojazd do MOSiR Sokółka

Pokaż Mapa dojazdu do MOSiR Sokółka na większej mapie

XIII Memoriał Piłkarski im. Piotra Draheima
Ładowanie...

MOSP Jagiellonia II Białystok 2-2 Sokół Sokółka..

• autor: LuQ22222222222, 2012-05-20 19:39

W 18 kolejce Sokół zremisował na wyjeździe 2-2 z MOSP Jagiellonią Białystok..

więcej w rozwinięciu..

Nasza drużyna od początku meczu prowadziła gre. Nie mieliśmy z tego jednak korzyści gdyż nasze akcje nie były składne. Wkońcu Wojtek Kul z Tomkiem Pyłko zagrali z klepy i ten drugi wpakował piłke do bramki, Sędzia jednak nie uznał gola, gdyż dopatrzył się przy zagraniu Pyłka faulu.. Jagiellonia również miała swoje sytuacje lecz żadnej z nich nie wykorzystali.  W 20 minucie nasza drużyna miała rzut wolny na swojej połowie i do piłki podszedł Dawid Tochwin który zagrał długą piłke za plecy obrońców i  najszybszy był nasz napastnik Tomek Pyłko który strzałem głową strzelił na 1-0. Niedługo po tym kolejna wrzutka w pole karne , walke w powietrzu wygrał Kul, piłka spadła do Tomka Pyłki i strzałem zza pola karnego podwyższył na 2-0. Wynik ten pozostał bez zmian do przerwy.

W 2 połowie nasza drużyna już nie grała tak dobrze. Akcje nam się nie układały . Bramke na 2-1 zdobyła Jagiellonia. Mieliśmy swoje okazje ale niestety ich nie wykorzystaliśmy. Tomek Pyłko wpadł w pole karne zagrał do środka niestety niedokładnie i piłka minęła Wojtka Kula który miał przed sobą pustą bramke, lecz za długim słupkiem był Paweł Szoda który oddał strzał z ostrego kąta lecz piłka minęła bramkę. W 55 minucie na boisku pojawił się Adam Mikłasz który rozruszał naszą gre. Zagrał on fantastyczną akcje lewym skrzydłem kiwając 3 zawodników i wykładając piłkę dla Kula który uderzył w bramkę jednak bramkarz popisał się dobrą interwencją . W 70 minucie na 2-2 strzeliła Jagiellonia po błędzie obrony. Mieliśmy jeszcze jedną okazje ale Tomek Pyłko zmarnował sytuacje sam na sam..

Nie możemy być po tym meczu szczęśliwi gdyż maleją szanse na 4 miejsce w grupie. Powinniśmy ten mecz wygrać, niestety się nie udało. W następnym meczu zagramy na wyjeździe ze Skrą Czarna Białostocka.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Sokół SokółkaMOSP Jagiellonia Białystok
Sokół Sokółka 1:11 MOSP Jagiellonia Białystok