Sokół Sokółka - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Ankiety

Które miejsce zajmiemy w sezonie 2013/14

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 48, wczoraj: 35
ogółem: 120 620

statystyki szczegółowe

Dojazd do MOSiR Sokółka


Pokaż Mapa dojazdu do MOSiR Sokółka na większej mapie

Najnowsza galeria

XIII Memoriał Piłkarski im. Piotra Draheima
Ładowanie...

Aktualności

Znamy skład ligi na sezon 2012/2013 !!

  • autor: LuQ22222222222, 2012-08-10 18:21

 

Liga Juniorów Młodszych - Liga Wojewódzka 

1.MOSP Jagiellonia Białystok
2.MOSP Jagiellonia II Białystok
3.ŁKS 1926 Łomża
4.MOSiR Bielsk Podlaski
5.Olimpia Zambrów
6.Jagiellonia SSA Białystok
7.OSiR Wigry Suwałki
8.Orzeł Kolno 
9.OSiR Sokół Sokółka
10.Orzeł Bobola Siemiatycze
11. Włókniarz Białystok
12.Hetman Białystok 

Po rundzie jesiennej 2 najlepsze zespoły awansują do Makroregionalnej Ligi Juniora Starszego gdzie w rundzie wiosennej będą rywalizować z najlepszymi zespołami woj. mazowieckiego, łódzkiego i warmińsko-mazurskiego. Zwycięzca ligi makroregionalnej zostaje automatycznie finalistą mistrzostw Polski juniorów. Pozostałe drużyny ligi wojewódzkiej rozgrywają na wiosnę rundę rewanżową. 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [508]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Reklama

Zegar

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

 Sokół SokółkaMOSP Jagiellonia Białystok
Sokół Sokółka 1:11 MOSP Jagiellonia Białystok
2013-08-28, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Sokół Sokółka 1:11 MOSP Jagiellonia Białystok
Sparta Augustów 4:1 Dąb Dąbrowa Białostocka
Sparta 1951 Szepietowo Hetman Białystok
Olimpia Zambrów Krypnianka Krypno
Ruch Wysokie Mazowieckie 3:6 MOSiR Grajewo
Pogoń Łapy 1:5 KS Michałowo
MOSIR Mońki 1:1 Piast Białystok

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Piast Białystok - Sokół Sokółka
KS Michałowo - MOSIR Mońki
MOSiR Grajewo - Pogoń Łapy
Krypnianka Krypno - Ruch Wysokie Mazowieckie
Hetman Białystok - Olimpia Zambrów
Dąb Dąbrowa Białostocka - Sparta 1951 Szepietowo
Włókniarz Białystok - Sparta Augustów